بسمه تعالی

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) مبنی برجهش تولید، شرکت مهدیان گستر آنیل با برند تجاری مشعل در راستای ارتقای کسب و کارهای اینترنتی فعالیت خود را در زمینه خدمات رفاهی به هموطنان عزیز با اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای ذیصلاح آغاز نموده و در حال حاضر تنها اپلیکیشن کاربردی است که به شما هموطن عزیز در ازای خرید با کیفیت و ارزان از طرفهای قرارداد این برند تجاری، سهمیه سوخت اعطا می کند.

همچنین مشعل امتیازاتی خاص برای اعضایی که در گروه مشتریان وفادار قرار میگیرند در نظر خواهد داشت.

 دیدگاه مشعل

داشتن کشوری آباد، سربلند و مترقی آرزوی قلبی ما است. ما بر این باوریم که امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل های جدیدتری وجود دارد و مشتری در دنیای امروزحق انتخاب بیشتری را طلب می نماید. در همین راستا مشعل با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان همواره سعی بر این دارد تا در جهت ارایه خدمات بیشتر محیطی امن و آسوده را برای کاربران خود فراهم نماید و در ضمن به نیاز تامین سوخت هموطنان که یکی از بزرگترین دغدغه های جامعه امروزی است پایان دهد .

 چرا مشعل

برای هر فردی مهمترین دغدغه روزمره، خرید مایحتاج زندگی با کیفیت، قیمت مناسب و آگاهی کامل از نظرات سایر افراد جامعه نسبت به ارایه دهندگان خدمات می باشد. .

 مشعل در این مورد نزدیکترین محل مورد نظرشما را جهت ارایه خدمات و خرید، مشخص و آگاهی شما را درراستای تخفیفهای ارایه شده کامل نموده است.

مشعل درنهایت به پاس اعتماد شما پس از خرید نسبت به اعطای سهمیه سوخت اقدام می نماید .

 چشم انداز

مشعل تنها اپلیکیشنی است که علاوه بر ایجاد رقابت در همه صنوف در نهایت در راستای تامین نیاز جامعه، به هموطنان در مرحله نخست سهمیه سوخت اعطا مینماید.

به یاری خداوند متعال در فازهای بعدی مشعل در نظر دارد خدمات متنوعی در زمینه  کسب و کارهای اینترنتی به هموطنان عزیز ارایه کند که بعضا برای اولین بار در کشور اجرا می گردد.

 شرح خدمات

الف)  برای اعضای باشگاه مشتریان مشعل :

شما پس از دانلود رایگان اپلیکیشن مشعل ( از سایت مشعل من ، بازار ، گوگل پلی و سیب اپ )  می توانید از لیست کلیه فروشگاهها و وارایه دهندگان خدمات در کلیه صنوف اعم از مواد غذایی، بهداشتی، پوشاک، زیبایی، تعمیرات اتومبیل، لوازم خانگی و … همراه با میزان امتیاز تعلق گرفته وهمچنین نزدیکترین موقعیت آگاه شوید که پس از خرید از فروشگاه مربوطه و یا دریافت خدمات، صاحب امتیاز می شوید که در قالب بنزین برای شما لحاظ میگردد و در همان لحظه در اپلیکیشن میزان امتیاز شما مشخص میگردد.

چنانچه نسبت به جمع آوری امتیاز در قلک اقدام نمایید به تناسب امتیاز کسب شده از مزایای دیگری از جمله قرعه کشی خودرو و سکه بهار آزادی  به شرح زیربهره مند میگردید :

کسب ۳۵ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی ۱۰۰۰ لیتر بنزین یارانه ای

کسب ۷۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی ۳۰۰۰ لیتر بنزین یارانه ای

کسب ۱۰۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی سفر سیاحتی و زیارتی

کسب ۱۵۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی کمک هزینه ازدواج

کسب ۲۵۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی سکه تمام بهار آزادی

کسب ۴۰۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی کمک هزینه خرید خودرو

کسب ۸۰۰ امتیاز ◄ شرکت در قرعه کشی کمک هزینه خرید مسکن

 ب)  برای اعضا مدیران فروشگاهی مشعل:

شما پس از دانلود رایگان اپلیکیشن مشعل مربوط به مدیران فروشگاه می توانید ضمن معرفی فروشگاه، نوع خدمات و میزان تخفیف ارایه شده را به اطلاع اعضای بزرگ باشگاه مشتریان مشعل برسانید و از خیل عظیم مراجعه حضوری اعضا باشگاه مشتریان مشعل بهره مند شوید .

 همچنین تبلیغات شما بصورت رایگان انجام می پذیرد .

چنانچه در گروه مدیران وفادار قرار بگیرید چندین برابر میانگین تراکنش سه ماهه شما که از طریق اپلیکیشن مشعل صورت گرفته نسبت به دریافت تسهیلات با درصد پایین به بانک همکار این مجموعه معرفی می گردید .

 شایان ذکر است در مواقع ضروری چنانچه نسبت به پرداخت تعهدات مالی در کسب و کار خویش دچار مشکل شوید چتر حمایتی این مجموعه شما را پشتیبانی میکند.

کلیه هموطنان عزیز در اپلیکیشن مشعل میتوانند امتیازات کسب شده خود را در صفحه کاربری مربوطه در صورت عدم نیاز یا هر دلیل دیگری به شخص دلخواه خود انتقال دهند.